Řidičské oprávnění pro motocykl sk. A2

(do 35kW, od 18 let)

Do konce léta nabízíme 5 kurzů za zaváděcí cenu 14.000 Kč.

Jsme rádi, že vás zajímá připravování pro získání řidičského oprávnění na motorku.

Naše autoškola v Berouně, Zdicích a Hořovicích momentálně nabízí řidičský kurz pro skupinu A2.

Níže je několik důležitých informací o našem kurzu.

1. Teoretická výuka

Během kurzu budete mít přístup k odborným lektorům, kteří vám předají veškeré potřebné informace o předpisech silničního provozu, bezpečnosti jízdy a správné technice řízení motorky. Budete se také připravovat na teoretickou zkoušku, která je součástí procesu získávání řidičského oprávnění.

2. Praktický výcvik

Po absolvování teoretické části přichází na řadu praktický výcvik. Naši instruktoři vám pomohou rozvíjet dovednosti, jako je jízda ve městě, na okresních silnicích a dálnicích, zvládání zatáček, brzdění a další. Budete mít možnost trénovat na cvičných motorkách a získat potřebnou jízdní praxi.

3. Cvičné jízdy na motorce

Zákonný minimální počet cvičných jízd v kurzu pro skupinu A2 je stanoven na minimálně 13 vyučovacích hodin. Nejprve na cvičišti, poté v provozu. Během těchto jízd se naučíte aplikovat teoretické znalosti a zdokonalovat své dovednosti pod dohledem instruktora.

4. Zkouška

Po dokončení výuky a absolvování potřebného počtu cvičných jízd se připravíte na zkoušku, která zahrnuje jak teoretickou část, kterou jste již absolvovali, tak i praktickou část, ve které prokážete svou schopnost bezpečně ovládat motorku v různých situacích.

Pokud máte zájem o připravení na získání oprávnění na motorku, rádi vás přivítáme v naší autoškole. Pro více informací, termíny kurzů a přihlášky nás kontaktujte prostřednictvím našich kontaktních údajů na našem webu.

Doufáme, že vám naše autoškola poskytne nejen potřebné dovednosti pro řízení motorky, ale také příjemné a bezpečné prostředí pro vaše vzdělávání. Těšíme se na spolupráci s vámi při získávání oprávnění na motorku!